Vali Yardımcısı Özdemir, çocuklarla bayramlaştı

Vali Yardımcısı Özdemir, çocuklarla bayramlaştı
Vali Yardımcısı Özdemir, çocuklarla bayramlaştı
ERZURUM (AA) - Erzurum Vali Yardımcısı Hatice Özdemir, yetiştirme yurtları ve çocuk yuvasını ziyaret ederek, çocukların bayramını kutladı. Özdemir,...

ERZURUM (AA) - Erzurum Vali Yardımcısı Hatice Özdemir, yetiştirme yurtları ve çocuk yuvasını ziyaret ederek, çocukların bayramını kutladı. 

Özdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı  Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdu ile Nene Hatun Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası'ndaki çocuklarla bayramlaştı. 

Çocuklarla sohbet ederek sorunlarıyla yakından ilgilenen Özdemir, çocuklardan kendisini bir idareciden ziyade uygun görürlerse bir anne, abla, kardeş ya da arkadaş olarak görmelerini isteyerek, her türlü sorunlarını kendisiyle rahatlıkla paylaşabileceklerini söyledi. 

Özdemir, yeni eğitim döneminde çocukların eğitimi konusunda yapılacak çalışmalar hakkında da yurt yetkililerinden bilgi aldı. 

Özdemir'e ziyaretinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Aynalı eşlik etti.