Vergi Dairesinden DAGC'ye ziyaret

Vergi Dairesinden DAGC'ye ziyaret
Vergi Dairesinden DAGC'ye ziyaret
ERZURUM (AA) - Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Sefer Demir ve beraberindeki heyet, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti'ni (DAGC) ziyaret etti.DAGC...

ERZURUM (AA) - Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Sefer Demir ve beraberindeki heyet, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti'ni (DAGC) ziyaret etti.

DAGC Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Demir, Vergi Haftası kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Başkan Yardımcısı Mehmet Kuzucu'nun da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Demir, devletin en önemli gelir kaleminin vergi olduğunu hatırlattı.

Maliye teşkilatının etkinliklerinin duyurulması ve halkın bilgilendirilmesi konusunda basın mensuplarının önemine işaret eden Demir , "Vatandaşlarımızın devlete olan yükümlülüklerini yerine getirmede, basın kuruluşları bizim gözümüz kulağımız. Bunun farkındayız. Yaptığınız haberlerle, bize büyük oranda destek sağladığınızı biliyoruz. İletişim konusunda bugüne kadar olan desteğiniz bundan sonra da devam edecek" dedi.

Özsoy da basın kuruluşlarının anayasada belirtilen bir kamu görevi üstlendiğini ifade ederek, meslek örgütü veya basın kuruluşlarının kamu hizmetleri konusunda vatandaşı bilgilendirdiğini ve bu görevini layıkıyla yaptığını kaydetti.


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  Kamu

  ,

  Maliye

  ,

  Vergi

  ,

  iletişim

  ,

  başkan

  ,

  yönetim