Voleybol: Erkekler 1. Lig

Voleybol: Erkekler 1. Lig
Voleybol: Erkekler 1. Lig
- Erzurum temsilcisi Palandöken Belediyespor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la yapacağı maçla kötü gidişata son vermek istiyor - Voleyboldan sorumlu şube başkanı Kolişler: "Tüm kadro olarak moraller yüksek, maça hazırız. Takımımız, galibiyete kenetlenmiş durumda"

ERZURUM (AA) - Voleybol Erkekler 1. Lig'deki Erzurum temsilcisi Palandöken Belediyespor, galibiyete kilitlendi.

İstanbul 'da, Burhan Felek Spor Salonu'nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile mücadele edecek olan Palandöken Belediyespor, maç öncesi hazırlıklarını tamamladı.

Palandöken Belediyespor Kulübü voleyboldan sorumlu şube başkanı ve takım menajeri Ömer Kolişler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bugüne kadar yabancı sporcuların sakatlıkları nedeniyle maçlara eksik kadro çıktıklarını ve bunun da takımı olumsuz etkilediğini söyledi.

Yeni iki yabancı sporcu aldıklarını anlatan Kolişler, "Bu iki yabancı sporcumuz hazırlıklarını tamamladı. Adaptasyon sürecini bitirdiler. Bu maça tam kadro çıkıyoruz. Bu sefer iddialıyız, maçı puanlar alarak bitirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Kolişler, her maça iddialı çıktıklarını ifade ederek, "Ligde ilk senemiz. İnşallah bundan sonra daha kaliteli sonuçlar alacağız. Önceki müsabakalarda eksikliklerimiz vardı. Bunların hepsini tamamladık. Tüm kadro olarak moraller yüksek, maça hazırız. Takımımız, galibiyete kenetlenmiş durumda. Zor bir maç, ligin zorlu takımlarından ama kazanmakta iddialıyız" diye konuştu.

Takımın kötü gidişatını pozitife çevireceklerini vurgulayan Kolişler, "İnsanlarımız karamsarlığa düşmesin. Takımımızın kötü gidişatını iyiye çevireceğiz ve bu maç takımın bu gidişattan dönüşü olacak. Bu kötü gidişattan dönüş için start veriyoruz. İvme kazanarak, yukarıya doğru çıkacağız" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  spor

  ,

  Lig

  ,

  Voleybol

  ,

  Büyükşehir

  ,

  maç