Voleybol: Erkekler 1. Ligi

Voleybol: Erkekler 1. Ligi
Voleybol: Erkekler 1. Ligi
- Voleybol Erkekler 1. Ligi'nde mücadele eden Palandöken Belediyespor, Galatasaray FXTCR maçından puanla dönmeyi hedefliyor - Kulüp başkanı Engin: "Deplasman da olsa Galatasaray FXTCR maçından puan ya da puanlar almayı hedefliyoruz. Oradan alacağımız puanla umutlu bir şekilde ilk yarıyı bitirip ikinci yarı hazırlıklarına başlayacağız"

ERZURUM (AA) -  Voleybol Erkekler 1. Lig 'de mücadele eden Palandöken Belediyespor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları  Galatasaray FXTCR maçından puanla dönerek, ilk yarıyı umutla kapatmak istiyor.

Palandöken Belediyespor  Kulüp Başkanı Zafer Bülent Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın ilk yarının büyük bir kısmında eksik kadroyla oynadığını ifade etti.

Kadro eksikliği nedeniyle ligde 11. sırada yer aldıklarını dile getiren Engin, "İki yabancı oyuncu aldık. Onlar takımımıza katılalı bir ay oldu. Onlar takıma adapte olunca bulunduğumuz konumdan daha üstlere çıkacağımızı söyledik" dedi.

Engin, hafta sonu oynanan Şahinbey Belediyespor maçından galibiyetle ayrıldıklarını ifade ederek, tam takım olunca neler yapabileceklerini gösterdiklerini söyledi.

Bu çıkışın devam edeceğine inandığını vurgulayan Engin, "Her ne kadar deplasman da olsa Galatasaray FXTCR maçından puan ya da puanlar almayı hedefliyoruz. Oradan alacağımız puanla umutlu bir şekilde ilk yarıyı bitirip ikinci yarı hazırlıklarına başlayacağız. İlk yarıda eksikliklerden dolayı şu anki konumdayız. Bu eksiklikleri giderdiğimiz için lig bizim için yeni başladı" diye konuştu.

Engin, devre arasında 5 günlük izin olacağını hatırlatarak, çalışmalara devam edeceklerini ancak yeni transfer yapmayı düşünmediklerini sözlerine ekledi.