Yakutiye Belediyesi, projelerini tanıttı

Yakutiye Belediyesi, projelerini tanıttı
Yakutiye Belediyesi, projelerini tanıttı
ERZURUM (AA) - Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, İnşaat Mühendisleri Erzurum Şubesi üyelerine projeleri hakkında bilgi verdi.Korkut, İnşaat...

ERZURUM (AA) - Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, İnşaat Mühendisleri Erzurum Şubesi üyelerine projeleri hakkında bilgi verdi.

Korkut, İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Abdulkadir Orhan, Melih Harmancık, Serhat Kılıç, Arif Emre Sağsöz ve beraberindekilerle toplantı düzenledi.

Korkut, Murat Paşa Camisi ve Hamamı, Cennet Çeşme Sokak, Boyahane Hamamı ve Cami , Gürcükapı Cami Çevresi Meydan Peyzaj Projesi, Gümrük Hanı, Hamamı ve Cami Meydan Projeleri, Üç Kümbetler Projesi'nin yapım süreci, Hacıcuma - Taş Mescit Kentsel Dönüşüm ve Yapım Projeleri hakkında bilgi paylaşımında bulunduğunu vurguladı.

Toplumun her kesiminden olduğu gibi teknik insanlardan da destek, eleştiri beklediğinin altını çizen Korkut, "Bugüne kadar projelerimizi, hizmetlerimizi halkımızla onların görüşlerini de alarak yapmayı şiar edindik. Bundan böyle de aynı yolda ilerleyeceğiz. Elbette ki teknik olan insanlarımızın eleştirileri, önerileri bizim için daha değerli" ifadesini kullandı.