Yakutiye Belediyesi Yaz Spor Okulları

Yakutiye Belediyesi Yaz Spor Okulları
Yakutiye Belediyesi Yaz Spor Okulları
ERZURUM (AA) - Yakutiye Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları, gerçekleştirilen piknik etkinliğiyle sona erdi.Farklı branşlarda sporun...

ERZURUM (AA) - Yakutiye Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları, gerçekleştirilen piknik etkinliğiyle sona erdi.

Farklı branşlarda sporun tabana yayılmasını amaçlayan Yakutiye Belediyesi'nin, 6-14 yaş arası yaklaşık 500 öğrenci için 5 ayrı branşta düzenlediği Yaz Spor Okulları'nda eğitim  tamamlandı. 

Okulların tatile girmesinin ardından başlayan ve 2 ay süren Yaz Spor Okullarına, öğrenci, antrenör ve velilerinin katılımıyla gerçekleştirilen piknik etkinliğiyle veda edildi.

 Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, yaptığı açıklamada, çocukların tatillerini kötü alışkanlıklardan uzak durarak ve spor yaparak değerlendirmelerinin son derece önemli olduğunu söyledi.

Korkut, şöyle konuştu:

"Çocuklarımız spor yaparak, dolu dolu bir yaz tatili geçirdi. Yaz tatilini boşa geçirmeyerek, spor yapmayı tercih eden ve burada son derece iyi imkanlar içinde spor yapan ve aynı zamanda yeni arkadaşlar edinen öğrencileri kutluyorum. Kurslarımız yeni arkadaşlıklarla da öğrencilerimize sosyalleşme imkanı sağladı. Eğitimlere gösterdikleri ilgi için öğrencilerimiz ve değerli velilerine de şükranlarımızı sunuyoruz."


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Öğrenci

  ,

  eğitim

  ,

  dolu

  ,

  derece

  ,

  Uzak