Yapı Kredi Altın Günleri Erzurum'da

Yapı Kredi Altın Günleri Erzurum'da
Yapı Kredi Altın Günleri Erzurum'da
ERZURUM (AA) - Yapı Kredi Bankası'nın müşterileri için hazırladığı "Altın Mevduat Hesabı" kapsamında düzenlenen Altın Günleri, 2-3 Aralık...

ERZURUM (AA) - Yapı Kredi Bankası'nın müşterileri için hazırladığı " Altın Mevduat Hesabı" kapsamında düzenlenen Altın Günleri, 2-3 Aralık tarihlerinde Erzurum'da yapılacak.

Yapı Kredi'den yapılan açıklamada, şubelere getirilen altınların 24 ayar karşılığı saf altın miktarı nadir metal eksperleri tarafından hesaplanarak tutanağa yazılacağı belirtildi.

Banka şubesinin de altınların değerini miligram olarak müşterilerinin hesabına yatıracağı kaydedilen açıklamada, müşterilerin, fikrini değiştirmeleri durumunda aynı gün içerisinde altınlarını geri alabileceği vurgulandı.

Banka müşterilerinin altınlarını bozdurmadan hesaplarında değerlendirebileceği etkinlik sayesinde, altınlar zarara uğramadığı gibi çalınma veya kaybolma riskinin de ortadan kalktığı ifade edilen açıklamada, istendiğinde nakde çevrilebilen altınların, alım-satım işlemi olmadığı için kur kaybına da uğramadığı bildirildi.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Banka

  ,

  Yapı Kredi

  ,

  Kredi

  ,

  Aralık