24 Temmuz Basın Bayramı

24 Temmuz Basın Bayramı
24 Temmuz Basın Bayramı
- ETO Başkanı Güler, mesaj yayımladı

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Güler mesajında, gazetecilerin büyük zorluklar altında, gece gündüz demeden mesai yaparak görevlerini yerine getirdiğini bildirdi.

Basın mensuplarının gösterdiği fedakarlıklarla, kamuoyunun hayattan ve gündemden haberdar olabilmeleri için gayret gösterdiğini belirten Güler, şunları kaydetti:

"Eskişehir'in basın kuruluşları köklü geçmişi ve ilkeli habercilik anlayışı ile hayatımıza değer katmakta, şehrin gelişimine katkı sağlamaktadır. Sorunların çözümünde, şehrin nabzının tutulmasında başrol oynayan basın kuruluşlarımız, aynı zamanda yeni kuşak gazetecilerin yetişmesinde bir okul görevi görmektedir. Bu bağlamda gazetecilerimizin daha iyi koşullarda görev yapabilmesi, şartlarının kolaylaştırılması da büyük önem teşkil etmektedir. Şehrimizin ve ülkemizin gelişiminde pay sahibi olan, hayata ayna tutan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı içtenlikle kutluyor, çabaları ve gayretleri için teşekkür ediyor, ebediyete intikal etmiş basın çalışanlarımızı da saygı ve rahmetle anıyorum."

 


    ETİKETLER:

    Gece

    ,

    Okul