AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca:

AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca:
AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca:
- "Tüm bakanlıklarımızın kanalıyla 2014 yılında yaptığımız hizmetleri katlayarak, 2015 yılı içinde de hemşehrilerimizi büyük yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz"

ESKİŞEHİR (AA) - AK  Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, "Tüm bakanlıklarımızın kanalıyla 2014 yılında yaptığımız hizmetleri katlayarak, 2015 yılı içinde de hemşehrilerimizi büyük yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

Koca, AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, kente yapılacak meydanın Eskişehir halkına 7 gün 24 saat hizmet edeceğini söyledi.

Stadyum'un sadece maçlarda kullanıldığını belirten Koca,  "Bölgenin yılda sadece 40 saat kullanılmasını değil, 365 gün kullanılmasını ve Eskişehirli vatandaşlarımıza hizmet etmesini istiyoruz" diye konuştu.

Koca, 2014 yılının Eskişehir'de yatırımların yılı olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

"Ülkemizdeki kalkınma hamlesinden Eskişehir de yüksek oranda yararlandı. Vatandaşımızın memnuniyeti partimiz ve hükümetimiz için en öncelikli unsurdur. 2014 yılında Eskişehir merkez ve ilçelerimizde yüzlerce kalem hizmet hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur. Tüm bakanlıklarımızın kanalıyla 2014 yılında yaptığımız hizmetleri katlayarak, 2015 yılı içinde de hemşehrilerimizi büyük yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz. G20 dönem başkanı Türkiye 2015 yılında daha da gelişecek, ilerleyecek ve lider konuma ulaşacaktır. Şehrimize kazandırılan yatırımlardan dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere tüm bakanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz."