AK Parti İl Başkanı Ünlü'den Özokçu'ya ziyaret

AK Parti İl Başkanı Ünlü'den Özokçu'ya ziyaret
AK Parti İl Başkanı Ünlü'den Özokçu'ya ziyaret
ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İlker Özokçu'yu ziyaret etti.Ziyarette...

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İlker Özokçu'yu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ünlü, siyasi partilerin görevinin sadece seçimden seçime faaliyet göstererek bu kapsamda ziyaretler yapmak olmadığını bildirdi.

Bu kapsamda sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirten Ünlü, şunları kaydetti:

"Onlarla birlikte istişare ederek bu kent için neler yapabiliriz düşüncesiyle hareket ediyoruz. Bağlarımızı koparmadan sıkı tutarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Temel amacımız Eskişehir'e nasıl fayda sağlayıp nasıl katkıda bulunabiliriz bunu planlıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının sıkıntıları, sorunları neler bunların da değerlendirmesini yapıyoruz. Bende mali müşavir olduğum için yaşadıkları sorunlarına vakıfız. Gerçekten ciddi sorunlar ve çözülmesi gerektiğini de biliyoruz. Ben bu sorunlarımızı gerek bakanlık düzeyinde gerekse bürokratik düzeydeki yetkili mercilerimize aktararak takipçisi olacağım."

Ünlü, terör olaylarına ilişkin ise "Çözüm süreci bugüne kadar karşı tarafça ciddi anlamda suistimal edildi. 7 Haziran seçimlerinden sonra HDP'nin barajı geçmesiyle birlikte kendilerine özgüven kazandılar. Şımararak hadsiz ipe safa gelmez kelimeler kullanmaya başladılar. Bununla yetinmeyip yol kesip, terör olayları çıkararak, boru hatlarını bombalayarak, askerimizi ve polisimizi şehit ederek işi iyice zıvanadan çıkardılar. Devletimiz de boş duracak değil. Yapılan müdahalelerde de ciddi anlamda başarı sağlandı. Şu andaki durumlarında da bu durum açıkça görülmektedir" ifadelerini kullandı.

Başkan Özokçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.