AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu:

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu:
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu:
- "Birlik ve kardeşlik içinde gerçekleşecek gençlik kongrelerimize tüm halkımız davetlidir"

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çizmelioğlu, "Birlik ve kardeşlik içinde gerçekleşecek gençlik kongrelerimize tüm halkımız davetlidir" dedi.

Çizmelioğlu, yaptığı açıklamada,  AK Parti Gençlik Kolları'nın olarak tüm il ve ilçelerde kongre sürecine başladıklarını kaydetti.

AK Parti gençliğinin "kongre", "yeni heyecanlar", "birlik" ve "beraberlik" demek olduğunu ifade eden Çizmelioğlu, şöyle konuştu:

"Ne kavga barındırır içerisinde ne de düşmanlık. Düğün havasında, kardeşlik içinde başlayan kongreler, demokratik seçimler sonucu bayrağı devir alan başkan ve ekibi teşkilatımızın kaldığı yerden mücadelesine devam eder. AK Parti Geçlik Kollarımızın, Alpu İlçe Gençlik Kollarımızın 17 Ocak'ta başlayacak kongre serüveni 8 Şubat Odunpazarı Kongresi ile tamamlanacaktır. İlçe kongrelerimizi tamamladıktan sonra İl Gençlik Kollarımızın Kongresi'ni de şubat ayı içinde gerçekleştireceğiz. Bizler için koltuk değişimleri, bu dava uğrunda yeni bir heyecan, yeni bir coşku, 'yeni ufuklar' demektir. Bayrağı devir alan başkan ve ekibi mücadelesini en iyi biçimde yapacağından hiç şüphemiz bulunmamaktadır. Birlik ve kardeşlik içinde gerçekleşecek gençlik kongrelerimize tüm halkımız davetlidir."