AK Parti Milletvekili Koca, emniyet müdürlüğü binasını inceledi

AK Parti Milletvekili Koca, emniyet müdürlüğü binasını inceledi
AK Parti Milletvekili Koca, emniyet müdürlüğü binasını inceledi
ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, yapımı tamamlanmak üzere olan İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde...

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, yapımı tamamlanmak üzere olan İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde bulundu.

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar ile inşaat alanına gelen Koca, binanın durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra açıklama yapan Koca, emniyet mensuplarının fedakar bir şekilde görevlerini yerine getirdiğini söyledi.

Son dönemde hain saldırılar sonucu şehit olan emniyet mensuplarına Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa dileyen Koca, şunları kaydetti:

"Yurdun birçok noktasında yeni emniyet binaları yapıyoruz. Eskişehir'de de yaklaşık 40 bin metrekarelik bir alanda 35 milyon lira civarında ihale bedeli olan bir inşaatın son aşamasına geldik. TOKİ yetkilileriyle yaptığımız görüşme sonucunda çevre düzenlemesiyle ilgili çok az bir eksiliğin kaldığını, tamamlanmasının ardından teslim edileceğini biliyoruz. Eskişehir'de 15 ayrı noktasında görev yapan emniyet birimlerimiz artık faaliyetlerini burada sürdürecek. Bunun sonucunda personel, araç-gereç, akaryakıt ve zaman gibi birçok önemli kayıplar ortadan kalkacak. Emniyetimiz olay mahalline bu noktadan hızlı bir şekilde ulaşacak. İnanıyorum ki bu binamızla hemşehrilerimiz işlerini kolay şekilde halledecek. İçerisinde önemli birimleri barındıran bu binanın Eskişehirimize hayırlı olmasını diliyorum."

Koca, Eskişehir'in ilçelerinde de emniyet binalarını yenilediklerini sözlerine ekledi.