AK Parti teşkilatından bedava internet projesi

AK Parti teşkilatından bedava internet projesi
AK Parti teşkilatından bedava internet projesi
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de AK Parti Gençlik Kolları tarafından "QR Code" adlı uygulaması ile gençlerin bedava internet kullanmalarına olanak...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de AK Parti Gençlik Kolları tarafından "QR Code" adlı uygulaması ile gençlerin bedava internet kullanmalarına olanak sağlayan bir çalışma başlattı. 

Partiden yapılan açıklamaya göre, 1 Kasım 2015 erken seçimleri dolayısıyla çalışmalarına hız veren teşkilat, gençlere daha hızlı ve doğrudan ulaşmak için üzerinde "QR Code" bulunan ve "bedava internet" yazılı çok sayıda broşür ve sticker hazırladı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özata, uyguladıkları proje ile gençlerie hizemet ettiklerini belirterek "Akıllı telefonuna 'QR Cod'u uygulamasını indiren herkes 'QR Code' u okuttuktan sonra kendileri ve geleceği için güzel bir sürprizle karşılaşıyor. Uygulama, öğrencilerin yoğunlukta yaşadığı Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi çevresinde olmak üzere Eskişehir'in birçok bölgesinde gerçekleştirildi. Broşür ve stickerlara ulaşan gençler bu uygulamadan gayet memnun olduklarını dile getiriyorlar" ifadelerini kullandı.