Anadolu Üniversitesi'nin hedefi "zirveye tutunmak"

Anadolu Üniversitesi'nin hedefi "zirveye tutunmak"
Anadolu Üniversitesi'nin hedefi "zirveye tutunmak"
- Anadolu Üniversitesi Bayan Hentbol Takımı Antrenörü Kabadayı: - "Ligin ilk maçından galibiyetle dönerek, iyi bir başlangıç yaptık. Üst sıralardaki yerimizi koruma hedefimiz var"

ESKİŞEHİR (AA) - Bayanlar Hentbol Süper Lig 'in ilk haftasında deplasmanda Sivas Belediyespor'u mağlup eden  Anadolu Üniversitesi'nin antrenörü Şenay Kabadayı, "Lige iyi bir başlangıç yaptık. Üst sıralardaki yerimizi koruma hedefimiz var" dedi.

Kabadayı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'e döndüklerini hatırlatarak, üniversitenin 25 yıldır hentbolda adından söz ettiren bir takım olduğunu söyledi.

Anadolu Üniversitesi'nin hentbolun lokomotiflerinden biri olduğunu dile getiren Kabadayı, şöyle konuştu:

"Üniversitemizi ligde en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Genç bir takımla mücadele ediyoruz. Deplasmanda Sivas Belediyespor'u mağlup ettik. Bu maç , bizim için ilk deplasman olması açısından önemliydi. Ligin ilk maçından galibiyetle dönerek, iyi bir başlangıç yaptık. Üst sıralardaki yerimizi koruma hedefimiz var. Ligdeki en genç takımız. Tamamen altyapımızdan gelen ve Eskişehirli sporculardan oluşan bir ekibiz. Ligi sakatlık olmadan geçirmek istiyoruz."