Başkan Kurt'tan ilkokul öğrencilerine hediye

Başkan Kurt'tan ilkokul öğrencilerine hediye
Başkan Kurt'tan ilkokul öğrencilerine hediye
ESKİŞEHİR (AA) - Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 2015-2016 eğitim-öğretim dönemi öncesinde ilkokul öğrencilerine okul çantası ve kırtasiye...

ESKİŞEHİR (AA) - Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 2015-2016 eğitim -öğretim dönemi öncesinde ilkokul öğrencilerine okul çantası ve kırtasiye seti hediye etti. 

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, defter, kalem, silgi, kalemtraş, boya kalemleri gibi malzemelerin yer aldığı kırtasiye setlerini öğrencilere hediye eden Kurt, yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi.

Kurt, eğitime yapılan her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek, "Biz çocuklarımıza bugün iyi bir eğitim imkanı sağlarsak, iyi şeyler öğretebilirsek gelecek o kadar aydınlık olacak. Bu nedenle eğitim konusunda her türlü desteğe hazırız. Öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu yükseltmek, onları yeni eğitim öğretim yılına daha moralli, heyecanlı başlatmak için bu hediyeleri dağıtmak istedik. Okul hayatına başlayacak olan öğrencilerimize başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Hediye

  ,

  Bugün

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  2015

  ,

  ilkokul