Basketbolda maçın ardından

Basketbolda maçın ardından
Basketbolda maçın ardından
- NSK Eskişehir Basket Başantrenörü Akdağ: "Maçın ikinci devresi üstündük ancak karşılaşmayı kaybettik. Artık, önümüzdeki maçlara hazırlanacağız" - Trabzonspor Medical Park Başantrenörü Markovic: "Bu galibiyet bizim için önemliydi. 7 galibiyetle ilk yarıyı bitirdik"

ESKİŞEHİR (AA) - NSK Eskişehir Basket Başantrenörü Cem Akdağ, 83-80 kaybettikleri Trabzonspor Medical Park maçına ilişkin, "Maçın ikinci devresi üstündük ancak karşılaşmayı kaybettik. Artık, önümüzdeki maçlara hazırlanacağız" dedi.

Akdağ, yaptığı açıklamada, kendileri için önemli bir maçı kaybettiklerini kaydetti.

İlk periyotta savunma yapamadıklarını ifade eden Akdağ, "Onlar iyi savunma yaptı. Maçın ikinci devresi üstündük ancak karşılaşmayı kaybettik. Artık, önümüzdeki maçlara hazırlanacağız" diye konuştu.

NSK Eskişehir Basket'in oyuncusu Kartal Özmızrak ise hafta boyunca hazırlandıkları Trabzonspor Medical Park maçını kaybetmekten duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

 - Trabzonspor Medical Park cephesi

Trabzonspor Medical Park Başantrenörü Nenad Markovic de oyunun başından sonuna kadar kontrolü bırakmadıklarını dile getirdi.

Oyunun bazı bölümlerinde çok iyiydi olduklarını anlatan Markovic, "Defansif olarak iyiydik. Zaman zaman konsantrasyonumuz bozuldu. Eskişehir takımı maçta geri dönüşler sağladı. Bu galibiyet  bizim için önemliydi. 7 galibiyetle ilk yarıyı bitirdik. İkinci yarıya iyi başlayacağız" dedi. 

Trabzonspor Medical Park'ın oyuncusu Can Altıntığ ise kendileri için önemli bir karşılaşmayı kazandıklarını bildirdi.