CHP Eskişehir Milletvekili Çakırözer, Beylikova'da

CHP Eskişehir Milletvekili Çakırözer, Beylikova'da
CHP Eskişehir Milletvekili Çakırözer, Beylikova'da
ESKİŞEHİR (AA) - CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Beylikova ilçesini ziyaret etti.Beylikova ilçe merkezi ile Yukarıiğdeağacı, Gökçeayva,...

ESKİŞEHİR (AA) - CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Beylikova ilçesini ziyaret etti.

Beylikova ilçe merkezi ile Yukarıiğdeağacı, Gökçeayva, Yeniyurt ve Emircik mahallerini ziyaret eden Çakırözer, koalisyon çalışmaları sırasında yaşananlar ve partisinin tutumu konusunda vatandaşlara konuşma yaptı.

Çakırözer, öncelikli dileğinin ülkenin bir an önce huzura ve barışa kavuşması olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Derhal ülkemizin sorunlarını çözecek bir hükümet kurulması için biz CHP olarak tüm iyi niyetimizi ortaya koyduk. Seçimden sonra  bir uzlaşı sağlanması adına tüm özveriyi gösterdik ancak AKP bu görüşmeler esnasında oyalama taktiği güderek sonunda seçim hükümetini önerdi. Baştan beri kafalarında seçime gitmek vardı. Biz masaya emeklinin, çiftçinin, taşeron işçisinin kısaca sıkıntıya düşmüş tüm kesimlerin sorunlarına çare olabilmek için oturduk. Biz öncelik ülkemiz, öncelik barışımız ve huzurumuz dedik. Ben halkımızın sağduyusuna güveniyorum. Ülkemizi kimin seçime götürdüğünü gayet iyi görüyorlar ve bunun da hesabını sandıkta soracaklardır."

Çakırözer, olası erken seçimin maliyetinin vatandaşın cebinden çıkacağını sözlerine ekledi.