CHP İl Başkanı Yeniceli'den ETO'ya ziyaret

CHP İl Başkanı Yeniceli'den ETO'ya ziyaret
CHP İl Başkanı Yeniceli'den ETO'ya ziyaret
ESKİŞEHİR (AA) - CHP İl Başkanı Ersen Yeniceli ve beraberindeki heyet, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler'i ziyaret etti.ETO'dan...

ESKİŞEHİR (AA) - CHP İl Başkanı Ersen Yeniceli ve beraberindeki heyet, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler'i ziyaret etti.

ETO'dan yapılan açıklamaya göre, ziyarette konuşan Güler, siyasetin demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu bildirdi.

Özellikle Eskişehir'de siyasette yaşanan kutuplaşmanın kente zarar verdiğini belirten Güler, tüm tarafların aynı masa etrafında bir araya gelip şehir için ortak karar alabilmesi gerektiğini kaydetti.

Eskişehir'in siyasi düşünceleri ne olursa olsun kent için aynı paydada buluşan, birlik ve beraberlik içinde hareket eden milletvekillerine ihtiyaç duyduğunu dile getiren Güler, milletvekillerin hangi siyasi partiden olursa olsun TBMM 'nin Eskişehir'e sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Yeniceli ise bu dönem parti il teşkilatında gençlere öncelik tanıdıklarını belirterek, teşkilat olarak ziyaret gerçekleştirerek şehirdeki kurum ve kuruluşların beklentilerini dinlemek istediklerini anlattı.