DP Genel Başkanı Uysal:

DP Genel Başkanı Uysal:
DP Genel Başkanı Uysal:
- "Bizim siyasetimizde ötekisi yoktur. Bizim siyasetimizde oyunu alamadığımız insanlara eziyet etmek, mağdur etmek yoktur"

ESKİŞEHİR (AA) - Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Bizim siyasetimizde ötekisi yoktur. Bizim siyasetimizde oyunu alamadığımız insanlara eziyet etmek, mağdur etmek yoktur" dedi.

Uysal, partisi tarafından Odunpazarı Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 17,5 katrilyon bütçesi olduğunu, insanların sosyal yardımlarla kadrolu seçmen haline getirilmek istendiğini savundu.

Partisinin milleti hiçbir zaman yarıyolda bırakmadığını ifade eden Uysal, şöyle konuştu:

"Bu milleti hiçbir zaman mağlup etmedik. Herkesin kendi yakınlarına zenginlik istediği, herkesin, başka partililerin kendi eş dostlarına adalet istediği, temsil ettiği kitlelere demokrasi istediği noktada biz diyoruz ki 'herkes için demokrasi, herkes için adalet, herkes için zenginlik'. İnşallah bu bereketli toprakları bereketle ıslandırdığımız bir günde bu rahmetlerle sandıkları doldurduğumuz günlerde yeniden bir Türkiye 'nin geleceğini kuşatacağız. Pek çok ıstırabı yaşadığımız günlerin sonuna yaklaşıyoruz. Bizim siyasetimizde ötekisi yoktur. Bizim siyasetimizde oyunu alamadığımız insanlara eziyet etmek, mağdur etmek yoktur. Türkiye'nin bu ıstırapların eşliğinde 27 Mayısları yaşamış, şahitlik etmiş şehit başbakanını en son görmüş bir halk olarak elbette Eskişehirimiz kararını vermiş ve mührünü vuracaktır."