EGC'den Vali Tuna'ya ziyaret

EGC'den Vali Tuna'ya ziyaret
EGC'den Vali Tuna'ya ziyaret
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna'yı ziyaret etti.Vali...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna 'yı ziyaret etti.

Vali Tuna, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yönetiminin hayırlı olmasını diledi.

Eskişehir'de son zamanlarda önemli işler yapıldığını ve bu başarıda basının desteğinin önemli olduğu belirten Tuna, "Gazetecilik zor bir meslek. Basın, toplumun gözü ve kulağı olmuştur her zaman. Eskişehir basını ise ilimizin sorunlarına duyarlı, dikkatli ve kamu vicdanını rahatsız etmeden görevlerini yerine getirmektedir" dedi.

EGC Başkanı Karaca ise Eskişehir halkının gündemi en iyi şekilde takip etmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Ziyarete, EGC yönetim kurulu üyeleri Muharrem Esen, Bülent Özyazıcı, Hakkı Sağlam, Deniz Açık, Emine Çiftçi ve Kemal Atlan katıldı.