"Es-Es"in kaptanı ikinci yarıdan umutlu

"Es-Es"in kaptanı ikinci yarıdan umutlu
"Es-Es"in kaptanı ikinci yarıdan umutlu
- Eskişehirspor Futbol Takımı Kaptanı Coşkun: "Devre arası kampıyla iyi çalışma yapıp konsantre olarak ikinci yarı daha iyi olacağız" - "Uzun süre Eskişehirspor forması giymek istiyorum"

ESKİŞEHİR (AA) - DENİZ AÇIK -  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un takım kaptanı Sezgin Coşkun, "Devre arası kampıyla iyi çalışma yapıp konsantre olarak ikinci yarı daha iyi olacağız" dedi.

Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık 8 yıldır siyah-kırmızılı formayı giydiğini ve adeta "takımın demirbaşı" olduğunu söyledi.

Eskişehir'de yaşamaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Coşkun, "Uzun süre Eskişehirspor forması giymek istiyorum" diye konuştu.

Sezgin Coşkun, Spor Toto Süper Lig'de bu sezona iyi başladıklarını ancak kötü devam ettiklerini vurguladı.

Sezonun ilk yarısında güçlü ekiplerden deplasmanda puanlar aldıklarını hatırlatan Coşkun, şöyle konuştu:

"Sahamızda rakibimiz olabilecek takımlara puan kaybettik. Bu yüzden sıralamada altlara kadar indik. Bu da takımın üzerinde tedirginlik yarattı ve güven eksikliğimiz oldu. Kaliteli bir takımımız var. Genç ve kaliteli oyunculara sahibiz. Ligde iki-üç maç üst üste kazanamayınca ister istemez hedefinizden kopar gibi oluyorsunuz ancak takımlar arasında kopmalar henüz gerçekleşmedi. İkinci yarıda daha zorlu maçlar olacak. Avrupa ve düşmeme hedefine sahip takımlar olacak. Bunun için de devre arası kampıyla iyi çalışma yapıp konsantre olarak ikinci yarı daha iyi olacağız."