ESGİAD'tan Hollanda'nın Ankara Büyükelçiliği'ne ziyaret

ESGİAD'tan Hollanda'nın Ankara Büyükelçiliği'ne ziyaret
ESGİAD'tan Hollanda'nın Ankara Büyükelçiliği'ne ziyaret
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Genç İşadamları Derneği (ESGİAD) Başkanı Serkan Zengin ve beraberindeki heyet Hollanda'nın Ankara Büyükelçiliği'ni ziyaret...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Genç İşadamları Derneği (ESGİAD) Başkanı Serkan Zengin ve beraberindeki heyet Hollanda'nın Ankara Büyükelçiliği'ni ziyaret etti.

ESGİAD'tan yapılan açıklamaya göre, heyet burada Hollanda'nın Ankara Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Müsteşarı Jeroen Kelderhuis  ile Ekonomi ve Ticaret Müşaviri Müge Yazgan Van Herk tarafından ağırlandı.

Toplantıda iki ülkenin sanayi ve ticaretinin gelişmesine ilişkin görüş alışverişinde bulunan taraflar, ileriye dönük strateji planlaması yaptı.

 ESGİAD Başkanı Serkan Zengin, yapılan strateji planlaması çerçevesinde iki ülkenin işadamlarının bir araya getireceklerini, buluşma öncesi de Hollanda'nın sektör ve yatırım fırsatları hakkında bir ön rapor hazırlanacağını bildirdi.

Yatırım imkanlarına ilişkin hazırlanacak raporun ardından iki ülkenin işadamlarını buluşturacaklarını belirten Zengin, ilk çalışmayı İç Anadolu Genç İşadamları Federasyonu (İÇGİAF) ile yapacaklarını kaydetti.