Eskişehir Basket, taraftar desteği bekliyor

Eskişehir Basket, taraftar desteği bekliyor
Eskişehir Basket, taraftar desteği bekliyor
- Eskişehir Basket Başantrenörü Ağırbaşoğlu: "Takımımız Eskişehir'in bir parçası oldu. Hepimiz Eskişehir'in çocuklarıyız. Bu yıl daha fazla destek bulacağımıza inanıyorum"

ESKİŞEHİR (AA) -  Türkiye Basketbol 1. Ligi ekiplerinden Eskişehir Basket'te başantrenör Metin Ağırbaşoğlu, "Takımımız Eskişehir'in bir parçası oldu. Hepimiz Eskişehir'in çocuklarıyız. Bu yıl daha fazla destek bulacağımıza inanıyorum" dedi.

Ağırbaşoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın tecrübeli ve genç oyunculardan kurulduğunu belirterek, ligin başlamasını sabırsızla beklediklerini kaydetti.

Takımın tek dezavantajının hazırlık maçı yapmaması olduğunu ifade eden Ağırbaşoğlu, şöyle konuştu:

"Hafta sonu Federasyon Kupası'nda mücadele edeceğiz. Orayı bir hazırlık olarak düşünüyoruz. Takımımızdaki ortam çok güzel. Eskişehir'e uygun, kimyası düzgün, çalışmayı seven oyunculardan bir takım oluşturduk. Her şey çok güzel gidiyor. Bir sakatlık yaşamıyoruz. Çok savaşan, bir top için yerlere atlayan, maçın sonuna kadar mücadeleyi bırakmayan bir takım oluşturduk. Maçlarda da bunu göreceğiz. Bu güzel salonu seyircilerle renkli hale getirmek istiyoruz. Takımımız Eskişehir'in bir parçası oldu. Hepimiz Eskişehir'in çocuklarıyız. Bu yıl daha fazla destek bulacağımıza inanıyorum."