Eskişehir Büyükşehir Beledeyesi Yol İşleri ekipleri yeni sezona başladı

Eskişehir Büyükşehir Beledeyesi Yol İşleri ekipleri yeni sezona başladı
Eskişehir Büyükşehir Beledeyesi Yol İşleri ekipleri yeni sezona başladı
ESKİŞEHİR (AA) - Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren yol işleri ekipleri yeni çalışma sezonuna...

ESKİŞEHİR (AA) - Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren yol işleri ekipleri yeni çalışma sezonuna düzenlenen törenle ''merhaba'' dedi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, sezon açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Canan Demir, daire başkanları ve belediye bürokratları ile çalışanlar katıldı.

Başkan Büyükerşen, ekiplerin başarılı işlere imza atmaya devam edeceğinden emin olduğunu belirterek, hizmet alanının genişlediğini, belediyenin sınırlı kaynaklarla başarılı işler gerçekleştirdiğini kaydetti.

Birlik ve beraberlik içinde çalışarak zorlukları aşacağına inandığını anlatan Büyükerşen, "Eskişehir sizlerin emeğiyle daha güzelleşiyor. Eskişehirliler rahat ve kolay yaşayabileceği bütün imkanlara sizlerin çalışmaları sayesinde sahip oluyorlar. Yaptığınız başarılı çalışmalarla şehrimizin yüzünü yine güldüreceğinize inancım tamdır. Eminim ki, sizler her zaman yaptığınız gibi güvenlik tedbirlerini uygulamaya devam edecek ve dikkatli olacaksınız. Yeni sezonun hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.