Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği 20. yılını kutluyor

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği 20. yılını kutluyor
Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği 20. yılını kutluyor
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) 20. yılında fotoğraf gezisi, gösteri ve söyleşi düzenledi.Dernekten yapılan yazılı...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) 20. yılında fotoğraf gezisi, gösteri  ve söyleşi düzenledi.

Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, 1995 yılında birkaç fotoğraf aşığı tarafından kurulan EFSAD, 2015 yılında da birçok etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Mehmet Baysan, şunları kaydetti: 

"Derneğimiz maddi kaygıları olmadan, fotoğraf dostlarını bir araya getiriyor. Üyelerimizin çektiği binlerce fotoğraf sanal alemde her gün yayınlanıyor. Her hafta düzenli olarak yaptığımız fotoğraf gösterilerimize 2015 yılında da devam edeceğiz. Yurtiçinden ve yurtdışından camianın usta isimlerini şehrimize getireceğiz. Eskişehir 11. Fotoğraf haftasını 2015 yılı içinde gerçekleştireceğiz ve geleneksel Foto Maraton etkinliğimiz olacak. Ayda en az bir defa olmak üzere de fotoğraf gezileri düzenleyeceğiz."
     Dijital devrim ile birlikte, fotoğrafın hiç olmadığı kadar günlük yaşama girdiğini söyleyen Baysan, gösterilerin yapılabileceği kendilerine ait bir binaya sahip olmak istediklerini ifade etti.


  ETİKETLER:

  Dijital

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Gösteri

  ,

  Devrim

  ,

  2015