Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Temizsoy oldu

Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Temizsoy oldu
Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Temizsoy oldu
ESKİŞEHİR (AA) - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde kurulan ve Eskişehir'deki faaliyetlerini Eskişehir Sanayi Odası (ESO)...

ESKİŞEHİR (AA) - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde kurulan ve Eskişehir'deki faaliyetlerini Eskişehir Sanayi Odası (ESO) koordinatörlüğünde sürdüren Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu'nun yeni başkanı Egemen Temizsoy, oldu.

ESO'dan yapılan açıklama göre, ESO'dan yapılan seçimlerde Temizsoy'un başkan yardımcılıklarına ise Can Zeydan ile Ahmet Sarılgan seçildi. 

ESO Başkanı Savaş Özaydemir de ESO, Eskişehir Ticaret Odası ve Eskişehir Ticaret Borsası'nın katılımıyla oluşan kurulunun kentteki genç girişimcileri ve genç iş adamlarını aynı çatı altında bir araya getirdiğini bildirdi.

Göreve yeni seçilenlere başarılar dileyen Özaydemir, "Her zaman olduğu gibi girişimciliği ve gençlerimizi destekleyeceğiz. Eskişehir'in girişimcileri için çalışacağız" ifadelerinde bulundu.

Başkanlığa seçilen Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Egemen Temizsoy ise kentteki genç girişimcileri destekleyecek projelerle, onların yanında olacaklarını vurguladı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  tobb

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  genç

  ,

  açıklama