Eskişehir Valisi Tuna, maden işçileriyle yemekte buluştu

Eskişehir Valisi Tuna, maden işçileriyle yemekte buluştu
Eskişehir Valisi Tuna, maden işçileriyle yemekte buluştu
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, özel bir maden şirketinde işçilerle bir araya geldi.Valilikten yapılan açıklamaya göre, maden...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, özel bir maden şirketinde işçilerle bir araya geldi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, maden işleme proseslerini yerinde inceleyen Tuna, maden vasfını yitirmiş alanları yeşillendirerek, yeniden doğal yaşam oluşturan işletme yetkililerine teşekkür etti.

Maden işleme sahasındaki incelemelerinin ardından işçilerle yemekte buluşan Tuna, burada yaptığı konuşmada, çalışanlara ülke  ekonomisine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

İşçilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Tuna, şöyle devam etti:

"Eskişehir'de yaşayan bütün vatandaşlarımın benim gönlümde ayrı bir yeri vardır. Sizler alın terinizle para kazanıyorsunuz. İnşallah her şey gönlünüze göre olur. Bizi biz yapan değerlerimizi unutmayalım. Birbirimizi sevelim ve saygı gösterelim. Aile olmanın kıymetini bilelim. Yaşam standartlarımızın daha iyi olması için de, yaptığımız üretimle ülkemizin kalkınmasına yardımcı olalım."

Şirketin genel müdürü Ekrem Bulur da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.


  ETİKETLER:

  Güngör Azim Tuna

  ,

  Maden

  ,

  Aile

  ,

  Yaşam

  ,

  Para

  ,

  ülke