Eskişehir'de AK Partililer yemekte bir araya geldi

Eskişehir'de AK Partililer yemekte bir araya geldi
Eskişehir'de AK Partililer yemekte bir araya geldi
ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti'nin kuruluşundan bu yana kentteki kadrolarda görev almış il ve ilçe başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanları AK...

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti'nin kuruluşundan bu yana kentteki kadrolarda görev almış il ve ilçe başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanları AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü tarafından organize edilen yemekte bir araya geldi.

Programda konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ekonomi Başdanışmanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, kadınların 1 Kasım seçimlerinde büyük emek gösterdiklerini belirterek, katılımcılara teşekkür etti. 

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ise AK Parti İl Başkanı Ünlü ve ekibinin seçim öncesinde kendilerine her türlü desteği verdiğini anlatarak, "Biz 1 Kasım seçimlerini sizlerle birlikte kazandık. Burada ne Harun, Ne Ayşe ne Fatma olarak değil birlikte bu zafere imza attık. Birlik ve beraber olmamızın yansımasıdır" ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Dündar Ünlü ise AK Parti'nin 13 yıldır bu ülkeye hizmet ettiğini dile getirerek, "Bizler de burada partimizin temsilciliğini yapmaktayız. Partimiz her zaman ön planda olması gerekiyor. Şahısları değil partimizi ön plana çıkararak birliğimizi ve beraberliğimizi bozmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimizde şuan 2019 seçimleri bulunmaktadır. Siz değerli büyüklerimizin, dostlarımızın bizlere her daim yol gösterici olmanızı bekliyoruz" diye konuştu.

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar ile Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan da programda emeği geçenlere teşekkür etti.