Eskişehir'de "Bahara Merhaba Doğa Yürüyüşü" düzenlendi

Eskişehir'de "Bahara Merhaba Doğa Yürüyüşü" düzenlendi
Eskişehir'de "Bahara Merhaba Doğa Yürüyüşü" düzenlendi
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen "Bahara Merhaba Doğa Yürüyüşü" etkinliğinde 700 kadın, 5...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen "Bahara Merhaba Doğa Yürüyüşü" etkinliğinde 700 kadın , 5 kilometre yürüdü.

Tepebaşı Belediyesi Beldeevleri Plates sınıflarında kayıtlı kadınların bir araya gelerek oluşturduğu "Bahara Merhaba Doğa Yürüyüşü" etkinliğine yaklaşık 700 kadın katıldı. 

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç,  Belediye olarak gerçekleştirdikleri spor etkinliklerinde, Tepebaşı halkının her geçen gün daha fazla katılım sağlamasının sevindirici olduğunu söyledi.

Farklı alanlarda sağlıklı bireyler oluşturmak için çalışmalar yaptıklarını belirten Ataç, "Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bisiklet etkinliği ve bugün gerçekleştirdiğimiz bahar yürüyüşüne olan ilgi bize gösterdi ki daha fazla spor etkinliği ile vatandaşlarımız buluşturacağız. Tepebaşı bölgesinde yeni spor alanları için projelerimiz hazır ve yaşama geçirilecek. Spor, sağlık ve yaşam Tepebaşı'nda" ifadelerini kullandı.

Kent Orman parkurunda bir araya gelen kadınlar, 5 kilometrelik alanda yürüyüş gerçekleştirdi.

 


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  Kadın

  ,

  Yaşam

  ,

  doğa

  ,

  orman

  ,

  kent

  ,

  katılım