Eskişehir'de bozulan yollar onarılıyor

Eskişehir'de bozulan yollar onarılıyor
Eskişehir'de bozulan yollar onarılıyor
ESKİŞEHİR (AA) - Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent merkezi başta olmak üzere ilçe kırsalında yoğun geçen kış...

ESKİŞEHİR (AA) -  Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent merkezi başta olmak üzere ilçe kırsalında yoğun geçen kış mevsiminin ardından yollarda oluşan bozulmaları gidermek için çalışmalara başladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, özellikle asfalt sathi kaplamalı yollarda karla mücadele çalışmalarına bağlı olarak meydana gelen ağır hasarlar ve çukurlara karşı bakım ve onarım çalışmalarına başlayan ekipler, Mihalıççık, Alpu, Sivrihisar, Seyitgazi, İnönü, Sarıcakaya ve Çifteler'de bozuk yolları onarıyor.

Yol İşleri Şube Müdürlüğü yetkilileri, kent merkezinde yapılan yol bakım onarım çalışmalara paralel olarak kırsal alanda yaşayan vatandaşların da yaşam şartlarını, kolaylaştırmak, can ve mal güvenliği açısından yollarda meydana gelen her türlü olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini kaydetti.