Eskişehir'de kayıp zihinsel engelli kadın, iki aydır bulunamadı

Eskişehir'de kayıp zihinsel engelli kadın, iki aydır bulunamadı
Eskişehir'de kayıp zihinsel engelli kadın, iki aydır bulunamadı
- Kayıp kadının babası Ahmet Darcan: - "Devletten, yetkililerden yardım talep ediyorum. Bunca zaman bulunamadığından kızımın başına kötü şeylerin gelmesinden endişe ediyorum"

ESKİŞEHİR (AA) - Mihalıççık ilçesinde, 10 Temmuz'da kaybolan zihinsel engelli Zeynep Darcan'ın (31), 2 aydır bulunamadığı bildirildi. 

Alınan bilgiye göre, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE), Dorlion Arama Kurtarma, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve AKUT ekipleri tarafından yapılan arama çalışmalarına rağmen, Darcan'dan bugüne kadar bir haber alınamadı.

Zeynep Darcan'ın babası Ahmet Darcan, ilçeye bağlı Otluk köyünde kaybolan kızının, yaklaşık 80 kişilik arama kurtarma ve jandarma ekiplerinin aramalarına rağmen bulunamadığını söyledi. 

Babacan Darcan, şuana kadar hiçbir ize rastlanmadığını belirterek, "Ekipler daha önce aradıkları yerleri de tekrar tekrar aradıktan sonra çalışmalarına son verdiler. Kızım konuşamıyor, bebekten bir farkı yok. Kızım 60 gündür kayıp . Devletten, yetkililerden yardım talep ediyorum. Bunca zaman bulunamadığından kızımın başına kötü şeylerin gelmesinden endişe ediyorum" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  AKUT

  ,

  haber

  ,

  Kayıp

  ,

  afet

  ,

  jandarma

  ,

  zaman

  ,

  engelli