Eskişehir'de MOBESE'ye yansıyan trafik kazaları

Eskişehir'de MOBESE'ye yansıyan trafik kazaları
Eskişehir'de MOBESE'ye yansıyan trafik kazaları
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, meydana gelen trafik kazalarından bazıları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de, meydana gelen trafik kazalarından bazıları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca kaydedildi.

Görüntülerde, Kurtuluş Mahallesi Yunusemre Caddesi'nde yolun karşısına geçmek isteyen iki kişiden birine otomobilin çarpması ve yaralının çarpmanın şiddetiyle savrulması, başka bir yerde otomobil ile motosikletin çarpışması yer aldı.

Alanönü Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı'nda bir otomobilin yolun karşısına geçmek isteyen çocuğa çarpması, Arifiye Mahallesi İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi'nde yolun karşısına geçmek isteyen aynı aileye mensup 3 kişiye bir aracın çarpması da görüntülendi.

MOBESE kameralarına, Gündoğdu Mahallesi Çevre Yolu'nda direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücünün kendi şeridinden yan şeride geçmesi, Sivrihisar Caddesi'nde kamyonetin yolun karşısına geçmek isteyen bir kişiye çarpması ile hasarlı ve yaralanmalı diğer kazalar da yansıdı.


    ETİKETLER:

    çevre