Eskişehir'de "Vergi İncelemeleri" konulu panel

Eskişehir'de "Vergi İncelemeleri" konulu panel
Eskişehir'de "Vergi İncelemeleri" konulu panel
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) tarafından "Vergi İncelemeleri" konulu panel düzenlendi.ESİAD Başkanı Aydın...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) tarafından "Vergi İncelemeleri" konulu panel düzenlendi.

ESİAD Başkanı Aydın Bandırma, Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Ergin Orbey Sahnesi'nde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, vergi konuları üzerinde yoğunlaştıklarını ve bu konuyla ilgili üyelerini bilgilendirmek için panel, konferans düzenlediklerini söyledi. 

"Vergi İncelemeleri" konulu paneli düzenlenmesinin nedeni hakkında açıklama yapan Bandırma, "ESİAD olarak devlet ile mükellef arasında iletişim sağlamak istiyoruz" ifadesini kullandı. 

Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fethi Heper'in başkanlığında gerçekleştirilen panele, Vergi Denetim Kurulu Eskişehir Grup Başkanı Mücahit Erkuş,  ABD Ada Bağımsız Denetim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Ulusoy, Eski Maliye Bakanlığı Müsteşarı, Eski Milletvekili Dr. Biltekin Özdemir, Eski Maliye Baş Müfettişi, Eski KPMG Denetim Müdürü Turan Özbay ve Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ziyaettin Bildirici konuşmacı olarak katıldı.