Eskişehir'den kısa kısa

Eskişehir'den kısa kısa
Eskişehir'den kısa kısa
- Tepebaşı Belediyesi personeline indirimli sağlık hizmeti

ESKİŞEHİR (AA) - Tepebaşı Belediyesi personeli, çeşitli sağlık kuruluşlarının hizmetlerinden daha ucuz olarak faydalanacak.        

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, özel bir hastane ile imzalanan protokolle belediye çalışanları yüzde 10 indirimle sağlık hizmeti almaya devam edeceği belirtildi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, yaptığı konuşmada, "Belediye Başkanlığından önce bir hekim olarak personelimizin sağlığına önem veriyorum. Umarız personelimiz sağlığıyla ilgili olumsuz bir durum yaşamaz fakat her duruma karşı da önlem almak zorundayız" ifadelerini kullandı.

- Afetlere karşı bilinçlendirme eğitimi yapıldı

Tepebaşı Belediyesi Sağlıklı Kent Konseyi tarafından yürütülen mahalle meclisleri gerçekleştirdiği çalışmalarla toplumsal sorumluluğu arttırıyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Hoşnudiye Mahalle Meclisi'nin "Afet Geliyorum Demez! Hazırlıklı mıyız?" başlığıyla gerçekleştirdiği bilinçlendirme eğitimleri tamamlandığı belirtildi.

Tepebaşı Belediyesi Özdilek Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen sertifika töreninde konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, mahalle meclisleri ile kentin sorunlarını halkla birlikte paylaşarak çözümleri birlikte üreteceklerini kaydetti.

Eğitimlerini tamamlayan 25 katılımcı ve eğitimi gerçekleştiren eğitmenler törenle sertifikalarını verildi.


  ETİKETLER:

  sanat

  ,

  Belediye

  ,

  Ucuz

  ,

  afet

  ,

  kültür

  ,

  kent

  ,

  Karşı