Eskişehir'den kısa kısa

Eskişehir'den kısa kısa
Eskişehir'den kısa kısa
- Kız Voleybol Takımı 3. Lig yolunda

ESKİŞEHİR (AA) - Tepebaşı Belediyesi Kız Voleybol Takımı bölgesel lig grup müsabakalarında birinci olarak finale kaldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Sakarya'da düzenlenen bölgesel lig grup müsabakalarında Tepebaşı Belediyesi Kız Voleybol Takımı rakiplerini geride bırakıp, birinci olarak final etabına kalmayı başardı.

Açıklamada ayrıca 13-15 Şubat 2015'te Kütahya'da düzenlenecek olan final müsabakalarına katılacak Tepebaşı Belediyesi Kız Voleybol Takımı'nın 3. lige çıkmak için ter dökeceği kaydedildi.

- Ataç'tan ev ziyareti

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ev ziyaretleriyle ilçedeki vatandaşlara misafir olmaya devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre,  Başkan Ataç, son olarak gerçekleştirdiği ev ziyaretinde Batıkent Mahallesi'nden Tülin Tuna'nın evini ziyaret etti.

Tepebaşı'nın büyük bir aile olduğunu belirten Ataç, yapılan ev ziyaretleriyle karşılıklı sohbet ederek, yapılan çalışmalar hakkında vatandaşların gözünden bakarak değerlendirme yaptıklarını kaydetti.

- TEBEV umut olmaya devam ediyor

Tepebaşı Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri (TEBEV) bakıma muhtaç bireylerin tıbbi bakım ihtiyaçlarını ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, TEBEV kontrolünde olan Havva Özdemir, Şükriye Genç 'i evlerinde ziyaret etti.

Şükriye Genç Tepebaşı Belediyesi'nin vermiş olduğu hizmetlerden memnun olduğunu belirtti.

TEBEV'den hizmet alan ihtiyaç sahipleri, bedensel ve ruhsal sağlık desteğinin yanı sıra yaşam ortamlarının düzenlenmesi, sıcak yemek, gıda yardımı, ev ortamının temizliği, tamirat, eşya ihtiyaçlarının karşılanması hizmetler arasında yer alıyor.

- Başkan Ataç, CHP il örgütünü ziyaret etti

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi CHP Meclis Üyeleri ile birlikte CHP İl Yönetimini ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, CHP İl Binasında gerçekleşen ziyarette Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç yeni yönetime nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek İl Başkanı Ersen Yeniceli ve yeni yönetime başarılar diledi.

Başkan Ataç, CHP Eskişehir örgütünün tüm birimleriyle birlikte çalışmalarına hızla devam ettiğini ve yaklaşan seçimlerden CHP'nin güçlenerek çıkacağını kaydetti.