Eskişehir'den kısa kısa

Eskişehir'den kısa kısa
Eskişehir'den kısa kısa
- Tepebaşı Belediyesi'nden kan bağışı

ESKİŞEHİR (AA) - Tepebaşı Belediyesi çalışanları kan bağışında bulundu.

Belediyenin Zincirlikuyu Mahallesi'ndeki şantiyesinde düzenlenen etkinlikte çok sayıda işçi kan verdi. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kan bağışı kampanyalarının kan stokları açısından önemli olduğu kadar, kan veren kişi için de yararlı ve insan vücudu için gerekli olduğunu ifade etti.

Yetkililer, kan bağışı öncesinde bağışı yapan kişinin AIDS, Hepatit B, Hepatit C taramalarından ücretsiz olarak yararlanabildiğini kaydettiler.

 

- Başkan Ataç, avcılarla bir araya geldi

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Yunusemre Avcılık Atıcılık İhtisas ve Amatör Balıkçılık Kulübü'nün konuğu oldu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, kulübün yeni hizmet binasının açılışını yapan ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Ataç'a, yabani hayvan Trofesi hediye edildi

Dernek Başkanı Murat Adalı, katkılarından dolayı Ataç'a teşekkür etti.

 

- Filenin Sultanları'ndan Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediyesi Kız Voleybol Takımı, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, daha önce Sakarya'da düzenlenen bölgesel lig grup müsabakalarında güçlü rakiplerini geride bırakıp 1. olarak final etabına kalmayı başaran ve 13-15 Şubat 2015 tarihlerinde Kütahya'da düzenlenecek olan zorlu final müsabakalarına katılacak Tepebaşı Belediyesi Kız Voleybol Takımı desteklerinden dolayı Ataç'a teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, Tepebaşı Belediyesi Kız Voleybol Takımı'nın başarılı olacaklarına inandığını kaydetti.

 

- Tepebaşı Belediyesi sevgililer gününü unutmadı

Tepebaşı Belediyesi "14 Şubat Sevgililer Günü" için personeline akşam yemeği verecek.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Hizmet Binasında Başkan Ataç tarafından yapılan kura çekim sonucunda belirlenen belediye personeli 26 çift için bir restoranda bir akşam yemeği vereceği belirtildi.

14 Şubat Günü Sevgililer günü dolayısıyla yapılan kura çekimde bir açıklama yapan Başkan Ataç, şunları söyledi:

"Birkaç yıldır sevgililer gününde, belediyemizdeki evli olan çiftlerin beraber yemek yeme konusunda, arkadaşlarımız kura düzenliyorlar. Kura neticesinde çıkan 26 çifti bir restoranda ağırlıyoruz. Arkadaşlarıyla birlikte eşleriyle yemek yiyorlar. İnsanların önemsenmesi, kendilerinin anılması güzel bir durum. Ben, çiftlerimize ömürleri boyunca sağlıklı, çocuklarıyla beraber iyi ilişkiler diliyorum. Hayırlı olsun diliyorum."

 

- Başkan Ataç'ın TEBEV ziyaretleri devam ediyor

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, TEBEV kapsamında evde sağlık hizmeti verilen vatandaşlara ziyaretlerini sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Başkan Ataç, Evde Sağlık Hizmetleri Projesi'nden yararlanan, Sütlüce Mahallesinde ikamet eden Aynur Bozkurt ve Yeşiltepe Mahallesinde ikamet eden Hatice Kıyak'ı evinde ziyaret etti.

Bozkurt ve Kıyak'ın verilen hizmetlerden son derece memnun oldukları belirtti.

Ataç, belediye olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını kaydetti.