"Eskişehir'in çocuğu" taraftarlardan destek istiyor

"Eskişehir'in çocuğu" taraftarlardan destek istiyor
"Eskişehir'in çocuğu" taraftarlardan destek istiyor
- Orta saha oyuncusu Onur Bayramoğlu: - "Eskişehir'de yetişmiş, büyümüş, bu kentin bir çocuğu olarak Eskişehirspor'un bulunduğu bu konumdan kurtulacağından taraftarımızın şüphesi olmasın. Taraftarımız da bizi desteklemeye devam etsin" - "Gelecekte adımın Eskişehirspor ile anılmasını istiyorum"

ESKİŞEHİR (AA) - DENİZ AÇIK - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor'da, Eskişehirli oyuncusu Onur Bayramoğlu, takımın içinde bulunduğu kötü durumdan taraftarların kendilerine olan güveniyle kurtulabileceklerini söyledi.

Onur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehir doğumlu olduğunu, sporcu anne ve babanın çocuğu olarak futbola 7 yaşında Eskişehir DSİ Bentspor'da başladığını kaydetti.

Profesyonel olarak Bozüyükspor ve Beşiktaş'ta forma giydiğini, bunun ardından kentinin takımı olan ve çocukluğunda maçlarını tribünden izlediği Eskişehirspor'a transfer olduğunu hatırlatan orta saha oyuncusu, burada bulunmaktan da büyük mutlululuk duyduğunu ifade etti. 

Onur Bayramoğlu, Eskişehirspor sevgisini anlatmaya kelimelerin yeterli olmadığını dile getirerek, "Bu renkleri taşımak benim için gurur verici. Siyah-kırmızılı renkleri her gün üzerimde taşımam benim için gerçekten büyük bir gurur kaynağı. Eskişehirspor'a transfer olmamda ve burada kalmamda vesile olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

 

- "Bu takımın parçası ve kentin çocuğuyum"

 

Onu, Eskişehirspor'da nedeni tam olarak anlaşılamayan bir kötü gidiş yaşandığını belirtti.

Çoğu maçta iyi oynamalarına rağmen istedikleri puanları alamadıkları anlatan 25 yaşındaki futbolcu, şöyle konuştu:

"Şu anda bulunduğumuz konum hiç iç açıcı değil. Eskişehirspor'u bu durumdan kurtaracaklar, futbolcular ve tribünde bize destek verenlerdir. Tribün desteği bizim için çok önemli. Onların bize verdiği destekle Medicana Sivasspor maçını kazandık. Taraftarımızdan, içinde bulunduğumuz kötü durumda bizi daha çok destekleyip ateşlemesini istiyoruz. Bu kentteki herkesin elini taşının altına koyması gerekiyor. Sahaya çıktığımda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bu takımın parçası ve kentin çocuğuyum, bunun bilinciyle mücadele ediyorum. Bütün mücadelemi sahaya yansıtıyorum. Gelecekte adımın Eskişehirspor ile anılmasını istiyorum."

Onur Bayramoğlu, ligde yarın Osmanlıspor'u ağırlayacaklarını anımsatarak, "Bu maçı kazandıktan sonra büyük bir ivme yakalayıp üst sıralara tırmanacağımızı düşünüyorum. Eskişehir'de yetişmiş, büyümüş, bu kentin bir çocuğu olarak Eskişehirspor'un bulunduğu bu konumdan kurtulacağından taraftarımızın şüphesi olmasın. Taraftarımızda bizi desteklemeye devam etsin" değerlendirmesinde bulundu.