Eskişehirspor camiası iftarda buluştu

Eskişehirspor camiası iftarda buluştu
Eskişehirspor camiası iftarda buluştu
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Kulubü, tarafından verilen iftarda camianın önde gelen isimleri bir araya geldi.Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'ndeki...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Kulubü, tarafından verilen iftarda camianın önde gelen isimleri bir araya geldi.

Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'ndeki iftara Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan'la çok sayıda davetli katıldı.

Tuna, Eskişehirspor ailesinin bir ferdi olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Eskişehirspor'un Avrupa kupalarını katılması en büyük temennimizdir. Eskişehir'de yaşayanların gönlünde öncelikle Eskişehirspor vardır. Biz de 40 yıllık Galatasaraylı olarak artık, Eskişehirsporlu olduk. Eskişehirspor'un başarısı mutluluğumuz, başarısızlığı üzüntümüzdür. Eskişehirspor'un başarılarına şahitlik etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Eskişehirspor Başkanı Hoşcan ise iyi bir sezon geçirmek istediklerini belirterek, "Önümüzdeki sezon daha iyi bir Eskişehirspor olacak. Transferle kadromuzu çok daha dinamik tutacağız. İyi bir golcü beklentileri var. Bir oyuncumuzu transfer ettik ama çok daha iyi bir santrafor gelecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.