Eskişehirspor Gekas'ın peşinde

Eskişehirspor Gekas'ın peşinde
Eskişehirspor Gekas'ın peşinde
- Kırmızı-siyahlı ekibin teknik direktörü Skibbe: - "Gekas, çok tecrübeli ve her zaman gol atan bir futbolcu. Onu transfer edebilirsek mutlu olurum"

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, Yunan futbolcu Theofanis Gekas'ın transfer listelerinde olduğunu belirterek, "Onu transfer edebilirsek mutlu olurum" dedi.

Kulübün televizyonuna açıklamada bulunan Skibbe, yeni sezonda finansal yönden daha aklı başında davranıp, sportif bakımdan da başarılı olmayı planladıklarını söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarına iyi bir şekilde başladıklarını dile getiren Alman teknik adam, şunları kaydetti:

"Takımdan ayrılan oyuncularımız oldu. İyi ve kaliteli oyunculardı. Onların yerine yeni oyuncular bulduk ve bulmaya devam ediyoruz. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Altyapıdan birkaç oyuncumuz var. Onların gelişimlerini de takip ediyoruz. Transfer listemizde Theofanis Gekas var. Çok tecrübeli ve her zaman gol atan bir futbolcu. Onu transfer edebilirsek mutlu olurum. Finansal yönden daha aklı başında davranmak istiyoruz. Sportif açıdan da başarılı olmayı planlıyoruz. Avusturya kampından sonra kadromuzu daha da şekillendireceğiz. Böylece hedeflerimizi daha iyi çizebileceğiz. Taraftarımız çok daha agresif bir Eskişehirspor'a hazır olsun."