Eskişehirspor, Skibbe ile anlaştı

Eskişehirspor, Skibbe ile anlaştı
Eskişehirspor, Skibbe ile anlaştı
- Eskişehirspor Basın Sözcüsü Sezer: "Teknik Direktör Michael Skibbe ile anlaştık, pazartesi günü takımın başında olacak" - "Erkan Zengin transferinde Trabzonspor ile 2 milyon 250 bin avroya anlaştık"

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Basın Sözcüsü Fatih Sezer, Teknik Direktör Michael Skibbe ile anlaştıklarını, teknik adamın pazartesi günü takımın başında olacağını söyledi.

Sezer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un Ertuğrul Sağlam ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktör arayışına girdiğini anımsattı.

Kulübün eski teknik direktörlerinden Skibbe ile her konuda anlaştıklarını belirten Sezer, "Teknik Direktör Michael Skibbe ile anlaştık, pazartesi günü takımın başında olacak. Takım, Antalya 'da kampa girecek. Skibbe de  pazar günü Antalya'ya gelecek, pazartesi de takımın başında olacak" ifadelerini kullandı.

- "Erkan Zengin transferinde Trabzonspor ile anlaştık"

Erkan Zengin transferine de değinen Sezer, "Erkan Zengin transferinde Trabzonspor ile 2 milyon 250 bin avroya anlaştık. Bundan sonrası Erkan ile Trabzonspor'un anlaşmasına kaldı" dedi.