Eskişehirspor Teknik Direktörü Skibbe:

Eskişehirspor Teknik Direktörü Skibbe:
Eskişehirspor Teknik Direktörü Skibbe:
- "Gençlerbirliği ve Beşiktaş maçlarında iyi bir performans sergiledik. Çaykur Rizespor maçında da aynı şekilde takımımdan bunları bekliyorum"

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, Gençlerbirliği ve Beşiktaş  maçlarında iyi bir performans sergilediklerini belirterek, "Çaykur Rizespor maçında da aynı şekilde takımımdan bunları bekliyorum" dedi.

Skibbe, kulübün  resmi internet televizyonu "eses.tv"ye yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği ve Beşiktaş maçlarında çok kritik puanlar aldıklarını ve alt sıralardan biraz olsun uzaklaştıklarını söyledi.

Takımdaki motivasyonun kendisini mutlu ettiğini belirten Skibbe, şunları kaydetti:

"Gençlerbirliği ve Beşiktaş maçlarında iyi performans sergiledik. Çaykur Rizespor maçında da aynı şekilde takımımdan bunları bekliyorum. Çok önemli bir maç , kazanmak için sahaya çıkacağız. Takımı bu konuda çok iyi hazırlıyoruz. Sakatlığı bulunan futbolcuların iyileşmesini diliyorum. İyi yürüyen bir takımın motivasyonu da ona göre artar. Futbolcularım arasında fark görmüyorum. Onları bir takım halinde görüyorum. Her oyuncu benim için çok önemli. İyi motivasyonun, önemli maçları kazandırdığını gördük."