Eskişehirspor'dan İsmail Kartal'a teşekkür mesajı

Eskişehirspor'dan İsmail Kartal'a teşekkür mesajı
Eskişehirspor'dan İsmail Kartal'a teşekkür mesajı
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Kulübü, kırmızı-siyahlı futbol takımındaki görevinden dün ayrılan teknik direktör İsmail Kartal için teşekkür mesajı...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Kulübü, kırmızı-siyahlı futbol takımındaki görevinden dün ayrılan teknik direktör İsmail Kartal için teşekkür mesajı yayımladı.

Kulübün internet sitesindeki mesajda, Kartal'ın mevcut sözleşmesinin dün itibarıyla karşılıklı anlaşılarak feshedildiği belirtildi.

"Başarılı ve karakterli bir spor adamı olan İsmail Kartal'a, Eskişehirspor Kulübü'ne verdiği emek ve harcadığı mesai için teşekkür ediyor, kendisine bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyoruz" ifadelerinin kullanıldığı mesajda, şunlar kaydedildi:

"Eskişehirspor Kulübü Yönetimi, Eskişehirspor'un başarısı için her türlü tedbiri almaya devam edecektir. Son dönemde yaşanan gelişmeler, yönetim kurulumuzun sportif başarı için bazı kararları alması gerekliliğini ortaya koymuştur. Halen görüşmelerin yürütüldüğü ve takımımızı hedeflerine taşıyacak olan teknik direktör adayları arasından tercihimiz ise yarın itibarıyla kamuoyuyla paylaşılacaktır. Taraftarlarımızdan ve hemşehrilerimizden tek beklentimiz, şu an olduğu gibi Es-Es'e sahip çıkmaya ve desteklemeye devam etmeleridir. Kimsenin şüphesi olmasın ki, takımımız bu kötü günleri alınan kararlarla geride bırakarak hak ettiği yerlere, birlik ve beraberlik içinde gelecektir."