ESOGÜ Anaokulu'nda karne heyecanı

ESOGÜ Anaokulu'nda karne heyecanı
ESOGÜ Anaokulu'nda karne heyecanı
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu'nda, güz döneminin...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu'nda, güz döneminin tamamlanması dolayısıyla dönem sonu karne etkinliği düzenlendi. 

Etkinlikte konuşan ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen, üniversitenin her şeyi bilimsel temele dayalı olarak yapmayı amaçladığını ve bu doğrultuda Eğitim Fakültesi Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu'nun da bilimsel esaslara dayalı bir eğitim ve teçhizata sahip olduğunu bildirdi.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Turan da anaokulunun Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak ve tamamen bilimsel verilere dayalı bir eğitim verdiğini anlattı.

Burada verilen eğitimin yararlarının 10 yıl sonra ortaya çıkacağının altını çizen Prof. Dr. Turan, öğrenci velilerinden çocuklarının üstün yararına yönelik olarak sürdürülen eğitim sürecinde kendilerine destek vermelerini istedi.

Açılış konuşmalarının ardından minik öğrencilerin dönem boyunca yaşadıklarını anlatan bir video gösterimi gerçekleşti.