ESOGÜ İİBF Kariyer Günleri başladı

ESOGÜ İİBF Kariyer Günleri başladı
ESOGÜ İİBF Kariyer Günleri başladı
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Kariyer...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Kariyer Merkezi'nin düzenlediği "10. İİBF Kariyer Günleri", başladı.

ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi 'ndeki etkinliğin açılış oturumunda konuşan ESOGÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Sami Taban, Kariyer Günleri'nin öğrencilere hayatına hazırlanma ve iş dünyası temsilcilerinin tecrübelerinden yararlanma imkanı sunmanın yanı sıra, motivasyon artırma ve kariyere ilişkin karar vermeye yardımcı olma gibi faydalar da sunduğunu bildirdi.

ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen de Kariyer Günleri'nin öğrencilere meslek belirleme, staj ve iş imkanları sağlama gibi imkanlar sunduğunu ifade etti.   

Öğrencilere hedeflerini belirlemede yardımcı olma, iş ve staj görüşmeleri yapma, mesleki bilgi ve becerilerini artırma, kuruluşlara ise kendilerini ve çalıştıkları sektörleri öğrencilere tanıtma imkanı sunan Kariyer Günleri iki gün sürecek.