ESOGÜ'de bilgi yarışması ödülleri verildi

ESOGÜ'de bilgi yarışması ödülleri verildi
ESOGÜ'de bilgi yarışması ödülleri verildi
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığı'nın düzenlediği Beyin Farkındalığı Haftası 2015 etkinlikleri...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığı'nın düzenlediği Beyin Farkındalığı Haftası 2015 etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen, 8. Beyin Bilgi Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

ESOGÜ Prof. Dr. Fazıl Tekin Salonu'nda düzenlenen törende konuşan Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen, üniversite olarak 1999 yılından bu yana konferans , laboratuvar çalışmaları, sergi  ve Beyin Bilgi Yarışması ile Beyin Farkındalığı Haftası etkinliklerine katkıda bulunduklarını bildirdi.

Prof. Dr. Hasan Gönen yarışmaya katılan ve derece alan tüm öğrencileri kutlayıp Beyin Farkındalığı Haftası etkinliklerine katkıda bulunanlara da teşekkür etti. 

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver İhtiyar da bedensel faaliyetlerin vücudu sağlıklı kılması gibi zihinsel faaliyetlerin de beyni zinde tutacağını belirterek, beynin fonksiyonları, sağlığı ve beyin araştırmalarındaki ilerlemeleri konu edinen Beyin Farkındalığı Haftası çalışmalarının taşıdığı öneme dikkati çekti.

Konuşmaların ardından 8. Beyin Bilgi Yarışması'nda ilk 5 dereceyi alan öğrencilere ödülleri verildi.


  ETİKETLER:

  Konferans

  ,

  sergi

  ,

  derece

  ,

  2015

  ,

  beyin