ESOGÜ'de turizm sektörü ve üniversite buluşması

ESOGÜ'de turizm sektörü ve üniversite buluşması
ESOGÜ'de turizm sektörü ve üniversite buluşması
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Turizm Fakültesi Dekanlığı tarafından "Turizm Sektörü-Üniversite Buluşmaları" etkinliği...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Turizm Fakültesi Dekanlığı tarafından "Turizm Sektörü-Üniversite Buluşmaları" etkinliği düzenleniyor.

ESOGÜ Prof. Dr. Fazıl Tekin Salonu'nda başlayan ve iki gün sürecek etkinliğin açılışında konuşan Eskişehir Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Eskişehir'deki turizm yatırımlarının artarak devam ettiğini belirterek, kentin büyük turizm potansiyelinin harekete geçtiğini anlattı.

Eskişehir dışından çok sayıda işletmenin etkinliğe katılmasının sevindirici olduğunu dile getiren Günay, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenleri kutladı.     

ESOGÜ Rektör Yardımcısı ve Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Bahaddin Acat da turizm sektöründe var olan "alaylılık" ve "mekteplilik" akımlarının mutlaka bir araya gelmesi gerektiğini dile getirdi.

Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yaşar Sarı da etkinlik boyunca fakülte öğrencilerinin turizm sektörü temsilcileriyle yüz yüze iş ve staj görüşmeleri yapacağını, ayrıca sektörden konuşmacıların deneyimlerini paylaşacağı sunumları izleme fırsatı bulacağını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Turizm

  ,

  fakülte

  ,

  ,

  yaşar