ETO Başkanı Güler Avrupalı iş dünyası liderleriyle buluştu

ETO Başkanı Güler Avrupalı iş dünyası liderleriyle buluştu
ETO Başkanı Güler Avrupalı iş dünyası liderleriyle buluştu
ESKİŞEHİR (AA) - Eurochambres (Avrupa Odalar Birliği) tarafından ikincisi Lüksemburg'ta düzenlenen İş Forumu ve Olağan Genel Kurul Toplantısına TOBB...

ESKİŞEHİR (AA) - Eurochambres ( Avrupa Odalar Birliği) tarafından ikincisi Lüksemburg'ta düzenlenen İş Forumu ve Olağan Genel Kurul Toplantısına TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun davetlisi olarak katılan ETO Başkanı Metin Güler, Avrupalı iş dünyasının liderleriyle bir araya geldi.

ETO'dan yapılan açıklamada, sürdürülebilir iş ortaklıklarının değerlendirildiği toplantılarda ETO Başkanı Güler, Milletlerarası Ticaret Odası Direktörü Anthony Parkes başta olmak üzere, Polonya Ticaret Odası Dış İlişkiler Direktörü Jerzy Drozdz ve Romanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mihai Draban ve birçok ülkenin temsilcileri ile karşılıklı ticareti geliştirmek adına atılacak adımları değerlendirdiği belirtildi.

Güler, Eskişehir'in ihracat potansiyelini anlattığı ve yüz yüze gerçekleştirdiği görüşmelerde Avrupa'daki iş dünyasının Türkiye ile ticarete bakışını ve Eskişehir'in ihracat potansiyelini değerlendirme imkanı bulduğunu kaydedildi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  tobb

  ,

  Avrupa

  ,

  sanayi

  ,