ETO eğitim ve seminerlere devam ediyor

ETO eğitim ve seminerlere devam ediyor
ETO eğitim ve seminerlere devam ediyor
ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Ticaret Odası (ETO)  düzenlediği eğitim, seminer ve panellerle üyelerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı...

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Ticaret Odası (ETO)  düzenlediği eğitim, seminer ve panellerle üyelerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı sürdürüyor. 

ETO'dan yapılan açıklamaya göre, ETO Akademi tarafından son olarak Stres Yönetimi semineri düzenlendi. Meclis Toplantı Salonu'nda düzenlenen eğitime yoğun ilgi gösterildi.

Prof. Dr. Erhan Eroğlu tarafından verilen 3 saatlik seminerde,  stresin sebepleri, olumlu ve olumsuz yönleri, stres kaynakları ve stresle başa çıkma yolları anlatıldı. 

Düzenlenen son seminerle ETO tarafından düzenlenen eğitim ve seminer sayısı 228'e ulaşırken, katılım sağlayan kişi sayısı 14 bini aştı. ETO Akademi tarafından 2014 yılında düzenlenen 118 programa ise, yaklaşık olarak 6 bin kişi katıldı. ETO Akademi'nin 2015 yılı stratejik planında ise mesleki ve kişisel gelişim programlarına daha çok ağırlık verilmesi hedefleniyor.

Mayıs sonuna kadar 9 eğitim ve 7 seminer düzenlenecek. 

 


  ETİKETLER:

  eğitim

  ,

  katılım

  ,

  2015