Kupada maçın ardından

Kupada maçın ardından
Kupada maçın ardından
- Eskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba: "İyi bir skorla keyifli bir gün geçirdik" - Boluspor Teknik Direktörü Karakuş: "Maçı kaybettiğimiz için üzüntülüyüz"

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nda 2-0 kazandıkları Boluspor maçına ilişkin, "İyi bir skorla keyifli bir gün geçirdik" dedi.

Aybaba, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, Eskişehirspor'un ligde zor günler geçirdiğini belirtti. 

Ziraat Türkiye Kupası'nın kendileri için bir heyecan olduğunu ifade eden Aybaba, "Ligde süre almayan futbolcular ve altyapıdaki oyuncuları bu maçlarda değerlendiriyoruz. Oyuncularımın performansından memnunum. Çok iyi oynayıp, mücadele ettiler. Kulübün geleceğine yatırım yapmak bizi mutlu ediyor. Altyapıdan gelen 3 oyuncumuza teşekkür ediyorum. İyi bir skorla keyifli bir gün geçirdik. İyi skorun ligdeki maçlara yansımasını istiyoruz" diye konuştu.

 

 - Boluspor cephesi

 

Boluspor Teknik Direktörü Cüneyt Karakuş ise Eskişehir'e kazanmak için geldiklerini ve güzel bir maç olduğunu kaydetti. 

Sahada iyi oynadıklarını anlatan Karakuş, "Maçı kaybettiğimiz için üzüntülüyüz. Kupa maçı da olsa buradan puan alıp gitmek istiyorduk. Genel olarak maçın büyük büyük bir bölümünde üstün oynadık. Gol bölgelerinde sıkıntı çektik. Gol atsak, skoru değiştirebilirdik" ifadelerini kullandı.