MÜSİAD Genel Başkanı Olpak, Vali Tuna'yı ziyaret etti

MÜSİAD Genel Başkanı Olpak, Vali Tuna'yı ziyaret etti
MÜSİAD Genel Başkanı Olpak, Vali Tuna'yı ziyaret etti
ESKİŞEHİR (AA) - Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, Eskişehir Şube Başkanı Vahap Satıcıoğlu ve beraberindeki...

ESKİŞEHİR (AA) - Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, Eskişehir Şube Başkanı Vahap Satıcıoğlu ve beraberindeki heyet, Vali Güngör Azim Tuna'yı ziyaret etti.

Eskişehir Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Opak ve beraberindeki heyeti makamında kabul eden Tuna, Eskişehir'de yapılacak olan toplantının faydalı ve verimli geçmesini diledi. 

Eskişehir'in sanayi alanında büyük bir cazibe merkezi olduğunu belirten Tuna, şöyle konuştu:

 "Eskişehir, sanayi açısından ilerleyen yıllarda büyük potansiyele sahip olacak bir şehir. Disiplinli bir organize sanayi bölgesinin olması, ilimizin cazibesini bir kat daha arttırıyor. Eskişehir sanayisi özellikle belirli sektörlerde büyük atılımlar yapıyor.  Bizde, Eskişehir Valiliği olarak sanayici ve işadamlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Bu ortak çalışmanın iyi yansımalarını inşallah ileride hep birlikle göreceğiz. Sizleri Eskişehir'de görmekten büyük mutluluk duyuyorum." 

İki ayda bir şubede Genel İdare Kurulu toplantısı yaptıklarını anlatan Olpak ise Eskişehir'de bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Genel İdare Kurulu toplantısında şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle değerlendirmeler yaptıklarını aktaran Olpak, Eskişehir'de yapılan çalışmalar hakkında Tuna'ya bilgi verdi.

Ziyarette Olpak, Tuna'ya İstanbul 'daki MÜSİAD Hatıra Ormanında adına dikilmiş fidanın sertifikasını verdi.

Tuna'da 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı prestij kitaplarından oluşan seti günün anısına Olpak'a takdim etti.